Služby

Svoje miesto na trhu si budujeme 8 rokov. Za ten čas sme sa veľakrát uistili, že to, čo sme začali ako agentúra robiť nás nielen stále baví, ale dokážeme výkonom a výsledkom práce konkurovať veľkým a známym agentúram. Milujeme uvažovať kreatívne a vizionársky. Ponuka našich služieb tvorí bohatú paletu v oblasti komplexnej produkcie, grafického dizajnu, marketingu a komunikácie. Ak uvažujete o spustení merchu, pripravíme vám celú stretégiu od kreatívneho návrhu až po realizáciu.

PRODUKCIA

videoprodukcia – eventy – kampane – booking umelcov

Ponúkame predovšetkým to, s čím máme dostatočné skúsenosti. Ale všetko je raz po prvýkrát, takže sa nevyhýbame aj novým výzvam. Zabezpečujeme realizačný štáb a produkciu. Realizujeme videoprodukcie vrátane kreatívneho konceptu, booking umelcov, komplexnú produkciu veľkých podujatí a s ním súvisiacu kampaň. Portfólio nami realizovaných eventov nájdete v sekcii Projekty.

DIZAJN

 grafické práce – redizajn – logá – webstránky – dizajn manuál – corporate indentity

Priznávame sa, že táto časť našej práce nás baví najviac. Čo všetko dokážeme? Veríme, že máme cit a dokážeme sa vcítiť do uvažovania klienta. Či už je konzervatívny, nekonvenčný, inovatívny, pragmatický, bláznivý … hocijaký, dokonca aj nudný – prispôsobíme naše uvažovanie a snažíme sa kreatívu uchopiť rukami klienta. Spravíme kompletný grafický redizajn vašej značky. Ak potrebujete novú webstránku či logo, ponúkneme vám viacej návrhov a určite si jeden z nich vyberiete. Pripravíme pre vás Design manual, Corporate Identity vrátane marketingových nástrojov. Portfólio našich dizajn služieb sa nezaobíde bez grafickej zdatnosti. Všetky výstupy dodávame v potrebných formátoch.

KOMUNIKÁCIA

marketing – PR – kampane – online médiá – printové médiá – copywriting – korektúra

Od schopnosti komunikovať závisí úspech nielen v medziľudských vzťahoch, ale aj v tých obchodných. V Resonance zúročujeme cenné skúsenosti z oblasti komunikácie a marketingu, ktoré sme získali vyše 16-ročnou praxou. Nová doba nás núti čoraz viac sa sústrediť na online médiá. Presviedčame sa o tom denno-denne a budeme sa o tom snažiť presvedčiť aj vás. Ušetríte a navyše budete mať väčší zásah a úspech! Keďže sme stará škola, poradíme si aj s outdoorom a printom. To znamená, že ak potrebujete správu online profilov, či zabezpečiť kompletnú reklamnú kampaň a PR – sme tu pre vás. Kreatívne myslenie a práca s textom nás baví, takže vás radi obslúžime aj v oblasti copywritingu či korektúry.