Resonujúce vianoce – 21.december 2016

Kategórie: 22 sep 2016

ČEKOVSKÝ A CHINASKI – CHARITATÍVNY KONCERT PRE RESONUJÚCE VIANOCE

First moment vstupenky za dobrú cenu už v predaji tu. 

Už štvrtý krát prináša Resonance jedinečný hudobný zážitok v predvianočný čas. Kúpou lístka na tento koncert prispejete na pomoc tým najzraniteľnejším – chorým deťom. Celý výťažok zo vstupného venujeme charitatívnym združeniam, ktoré robia tú najúžasnejšiu prácu na svete, starajú sa o ťažko choré detičky, navyše zväčša vo voľnom čase a bez nároku na honorár. Odmenou je im úsmev malých pacientov. Preto tradične venujeme celý výťažok zo vstupného na podporu vybraným združeniam, ktoré odvádzajú takúto šlachetnú prácu. Tento rok sme pre vás pripravili kombináciu skvelých hudobníkov Mariána Čekovského a kapelu Chinaski.

Marián Čekovský a kapela Chinaski je špeciálna hudobná kombinácia, ktorá sa postará o príjemný predvianočný zážitok. Čaká na vás dávka dvoch skvelých koncertov na podporu deťom, ktoré sú odkázané na pomoc iných. Počas podujatia sa budú odovzdávať symbolické šeky zástupcom charít.  Charitatívne podujatie bude hosťovať Ateliér BABYLON, nám. SNP 14 v Bratislave. Začiatok je o 19.00 hod.

Radi by sme poďakovali Ateliéru Babylon v Bratislave za ústretovosť a podporu nášho podujatia. Poďakovanie patrí aj hudobníkom, zvlášť Mariánovi Čekovskému, ktorý pre Resonujúce Vianoce hráva od začiatku.

Ďakujeme všetkým vám, ktorí kúpou lístka prispejete na krajšie Vianoce pre deti, ktoré si to zaslúžia najviac.

Tím Resonance