Fashion show recyklovanej módy – 29. marec 2015

Kategórie: 02 feb 2015

Milí naši priatelia – vzali sme si na mušku ďalšiu celospoločenskú záležitosť – oblečenie.Tento nekontrolovateľný a nezodpovedný celosvetový biznis má obrovské dôsledky pre nás a naše deti. Vrámci tematických projektov Resonance sme pre Vás pripravili nový jarný event – FASHION SHOW recyklovanej módy. Prípravy sú v plnom prúde. Viac info budeme postupne pripájať. Pre orientáciu ponúkame krátku osnovu!

Vrámci Nedeľnej parády sme pre Vás pripravili eko módnu prehliadku. Urobili sme zbierku oblečenia, v spolupráci so Slovak Fashion Council sme ho dali prešiť mladým dizajnérom zo Školy úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru na nové módne kúsky a už sa nevieme dočkať samotného výsledku! Po prehliadke prebehne dražba týchto modelov a všetky vydražené peniaze poputujú konkrétnym rodinám v núdzi.

Okrem módnej prehliadky na Vás čaká bohatý sprievodný program, recyklovanie jedla s našimi kreatívnymi priateľmi z Jemine, workshopy, výstava fotografií novovzniknutých modelov made by Tina Turnerova photography, sladké dobroty od So Gulicious, recyklované šperky a množstvo ďalšieho programu vrámci samotnej Nedeľnej parády s témou Easter(n).

Nedeľná Paráda, EASTern Edition
29. 3. 2015, Stará tržnica v Bratislave

Keďže east = východ a easter = Veľká noc, prvá Nedeľná Paráda v roku 2015 bude venovaná blížiacej sa Veľkej noci aj blízkemu a ďalekému východu!
Počas predveľkonočného jarného upratovania prevetráme skrine a v spolupráci s Resonance vám ukážeme eko módnu šou a výstavu, opäť nás navštívia aj Kreativita&Hobby trh a nepostrádateľný Cirkus-kus. Stretneme sa s utečencami a okúsime nové chute, zvyky a zážitky. Viac informácií čoskoro na http://www.staratrznica.sk/nedelna-parada
Celý svet pod jednou strechou sa opäť stretne v bratislavskej Starej tržnici 29. marca od 11:00 do 17:00.


Nedeľná Paráda – Celý svet pod jednou strechou!

Nedeľná Paráda je neformálne komunitné podujatie zamerané na prezentovanie kultúr a aktivít minoritných skupín obyvateľstva v Bratislave. Či už sú to cudzinci, ľudia s postihnutím, dôchodcovia alebo rôzne umelecké skupiny, priestor na prezentáciu zaujímavých aktivít sa nájde pre každého. Nedeľná Paráda je vždy iná, pestrá a prináša celý svet pod jednu strechu Starej tržnice. Príďte sa s nami stretávať a spoznávať nepoznané!

Nedeľné Parády organizuje Aliancia Stará Tržnica v spolupráci s festivalom [fjúžn] a Nadáciou Milana Šimečku. Nedeľné Parády sú súčasťou projektu Nové menšiny v obrazoch, tónoch a naživo, ktorý realizuje Nadácia Milana Šimečku, a ktorý je financovaný Európskou úniou z Európskeho fondu pre integráciu štátnych príslušníkov tretích krajín (Solidarita pri riadení migračných tokov).

Tešíme sa na Vás!

Team Resonance